Dopis pro Pána

25. 11. 2008 | † 12. 10. 2011 | kód autora: Jot

Můj Pane,

 
Chtěla bych Vám zase napsat krásný dopis z naší včerejší hrátky. I když jste moc chutě neměl se mi věnovat a byl jste značně unaven bylo to od Vás velice milé a laskavé, že jste si našel čas na svou hračku a hezky jí pomazlil.
Nevěřila jsem, že by mohla být nějaká akce a o to víc jsem byla mile překvapena. Krásně a nenápadně jste mě rozdováděl. Cítila jsem jak mi to masírování poštěváčku dělá dobře jak mě touhou bolelo v podbřišku. Opravdu to včera bylo hodně silné. Říkat na povel některé věty mě vůbec nejde a přivádí mě to do velkých rozpaků. Vím, že jsem si trest vysloužila právem,ale trošku jsem se bála, že přitlačíte víc než obvykle.
To jak jste mě znehybnil ruce se mi líbilo...umocnilo to hodně dojem z toho že jsem jen Vaše hračka...i když na prsa a bradavky jste byl na začátku dost tvrdý. V následujících chvílích se mi vše ale moc líbilo....vůbec včera jsem měla pocit, že jste byl víc drsnější a důslednější.
A jak jste do mě zabořil ty důtky bylo to tak moc silné , ze jsem se musela hodně ovládat, abych nešla do orgasmu. Udržet se a poslechnout Váš rozkaz, že nesmím bylo moc těžké. A ta Vaše trojkombinace – fisting,+ bradavky+zacpání úst mě přivádí na pokraj něčeho nádherného...je to tak silné...mé tělo se Vám úplně odevzdá. Je to velice krásný pocit se propadat a vnímat jen vzrušení, které se shromažďuje v celém těle a bublá a dere se ven. Ostatně včera ten orgasmus byl asi dostatečně silný, aby Vás přesvědčil jak moc se mi to líbilo.
Prostě jsem byla hodně naladěna a vy jste to můj Pane dokázal krásně zneužít.
 
Už se moc těším na Vás můj Pane
Vaše hračka

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.